Nowe mieszkaniowe inwestycje na Żoliborzu


tagi: nieruchomości, mieszkania, biura nieruchomości

Zielony Żoliborz po oddaniu pierwszej linii metra jedynie zyskuje na popularności.

Jednak ze względu na dosyć ograniczone możliwości zabudowy w starej części dzielnicy deweloperzy sięgają po niewykorzystywane do niedawna tereny kolejowe. Stąd też nowe inwestycje na Żoliborzu obejmują głównie okolice ulicy Powązkowskiej i Burakowskiej, nazywane Żoliborzem Artystycznym.

Nowe mieszkania na sprzedaż w ramach osiedla sPlace Park usytuowane są w okolicy ulicy Przasnyskiej 4. Naturalnie znajdziemy również wiele innych inwestycji mieszkaniowych na Żoliborzu w tym regionie np. Żoliborz Artystyczny. To w tej okolicy powstaje kilkanaście budynków mieszkalnych, skierowanych w stronę torów kolejowych i usytuowanych w trójkącie ulic: Kaliny Jędrusik i Stanisława Dygata aż po ulicę Elbląską. Nowe osiedle apartamentów to oczywiście osiedle zamknięte, z punktami handlowymi i usługowymi na dolnych piętrach inwestycji. Dla mieszkańców ważna jest możliwość odpoczywania w ramach osiedla, dlatego w budynkach stworzone zostaną specjalne ogrody i tereny zielone na zaprojektowanych tarasach. Na osiedle składa się 13 różnych budynków, w których oferowanych jest blisko 1700 mieszkań.

O popularności tej okolicy może świadczyć także doskonałe skomunikowanie z centrum miasta oraz bliskość trasy S8, ułatwiającej szybkie pokonanie okolic miasta. Z kolei rodziny z małymi dziećmi docenią uroki Osiedla Mickiewicza przy ul. Rudzkiej, położonego już na pograniczu Bielan i Żoliborza, w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu Bielańskiego. Osiedle wybudowane zostało przez skandynawskiego dewelopera, który oferuje wykończenie mieszkań w różnych stylach skandynawskich. Nabywcy mogą wybrać jeden z dostępnych stylów wykończeniowych: Basic, Living oraz Ultra. Zgodnie z założeniami inwestor przekaże mieszkania nabywcom w ostatnim kwartale 2016 roku.


Fotorelacja
nieruchomości
mieszkania
biura nieruchomości
nieruchomości, mieszkania, biura nieruchomości

Podobne artykuły

rss icon Polacy kochają zakupy na kredyt

Polacy uwielbiają zakupy, nawet jeśli trzeba je sfinansować kredytem, a wyprzedaże są dodatkowym impulsem do buszowania na sklepach zarówno stacjonarnych, jak internetowych.

rss icon Brexit: Polscy przedsiębiorcy nie kryją obaw

Brexit budzi niepokój wśród niemal jednej piątej polskich przedsiębiorców. Ponad 17 proc. ankietowanych przedstawicieli naszych firm był przekonana, że wyjście Wlk. Brytanii z UE będzie miało wpływ na ich działalność.

rss icon Powstaną zespoły zajmujące się regulacją cen wody

Do końca roku na regionalnych zarządach gospodarki wodnej powstaną nowe zespoły fachowców, którzy będą wykonywali zadania związane z regulacją cen wody - zapowiedział PAP wiceminister środowiska Mariusz Gajda. na skali kraju będą oni opiniowali ok. 2,5 tys. wniosków taryfowych.

Zobacz także:

Copyright ©2018. rev. 4.0. [ ]

wrzesień 2016 kwiecień 2016 luty 2016 listopad 2015 lipiec 2015 styczeń 2015 marzec 2014 luty 2014 wrzesień 2013 wrzesień 2012 sierpień 2012