nieruchomości

Nowe mieszkaniowe inwestycje na Żoliborzu

Nowe mieszkaniowe inwestycje na Żoliborzu

Opublikowany przez Karolina Janik | 2016-04-17

(...) Zielony Żoliborz po oddaniu pierwszej linii metra jedynie zyskuje na popularności. Jednak ze względu na dosyć ograniczone możliwości zabudowy w starej części dzielnicy deweloperzy sięgają po niewykorzystywane do niedawna tereny kolejowe. Stąd też nowe inwestycje na Żoliborzu obejmują głównie okolice ulicy Powązkowskiej i Burakowskiej, nazywane Żoliborzem Artystycznym. Nowe mieszkania na sprzedaż w ramach osiedla sPlace Park usytuowane są w okolicy ulicy Przasnyskiej 4. Naturalnie znajdziemy również wiele innych inwestycji mieszkaniowych na Żoliborzu w tym regionie np. Żoliborz Artystyczny. To w tej okolicy (...)

tagi: biura nieruchomości, mieszkania, nieruchomości

Czy warto zamieszkać w Nowym Dworze Mazowieckim?

Czy warto zamieszkać w Nowym Dworze Mazowieckim?

Opublikowany przez Mikołaj Zebrzydowski | 2015-07-11

(...) Doskonała lokalizacja i wspaniałe wręcz mieszkania na 5 to oferta dla wszystkich tych osób które mają zamiar mieszkać w spokojnej lokalizacji. Nowe mieszkania dostosowane do potrzeb rodzin z małymi dziećmi. Idealnie dopasowany rozkład pomieszczeń - funkcjonalne kuchnie i przestronne dobrze doświetlone pokoje. Inwestycja, która nie tylko wizualnie przyciąga ale i doskonale wpasowana została w już (...)

tagi: deweloperzy, domy, mieszkania, nieruchomości

Jak efektywnie realizować inwestycje budowlane?

Jak efektywnie realizować inwestycje budowlane?

Opublikowany przez Karolina Janik | 2015-01-14

(...) Rynek budowlany wciąż zmienia się, udoskonala i unowocześnia, co sprawia, że każdy powinien zastanowić się, jakie najlepsze rozwiązania wybrać, aby cieszyć się wymarzonym projektem budowlanym, który to dodatkowo będzie idealnie wykonany, wedle wszystkich panujących zasad oraz norm. Każda inwestycja budowlana musi zostać przeprowadzona wedle wcześniej stworzonego projektu, a z kolei, aby mieć pewność, że stać nas na taką właśnie inwestycję powinno wykonać się kosztorys budowlany. Jak realizować projekt, aby spełniał nasze oczekiwania? Nowoczesna technika i technologia, jaka to istnieje współcześnie w branży budowlanej sprawia, że możemy pod każdym względem efektywnie zrealizować (...)

tagi: biura nieruchomości, deweloper, nieruchomości

Lokale użytkowe w okolicach Sulechowa

Lokale użytkowe w okolicach Sulechowa

Opublikowany przez Karolina Janik | 2014-03-04

(...) Pomimo tego, że Sulechów to miasto liczące niecałe siedemnaście tysięcy mieszkańców, to zapotrzebowanie na lokale użytkowe jest tam porównywalne z tym, jakie zaobserwować można w aglomeracjach liczących nawet trzydzieści tysięcy mieszkańców. Powodów, dla których nieruchomości w tym mieście są tak popularne, jest wiele.Jednym z kluczowych jest położenie Sulechowa. Województwo lubuskie dzieli niewiele kilometrów z granicą państwa niemieckiego. Dzięki temu ludzie, którzy zamieszkują te rejony mają większe możliwości na (...)

tagi: działki, mieszkania, nieruchomości

Mieszkania do wynajęcia - gdzie najdrożej?

Mieszkania do wynajęcia - gdzie najdrożej?

Opublikowany przez Mikołaj Zebrzydowski | 2014-02-15

(...) atrakcyjne. Przyjrzyjmy się teraz liczbom. Według analiz standardowe mieszkanie dwupokojowe w stolicy trzeba liczyć się z wydatkiem średnio 2 tys. 300 złotych miesięcznie. Jeżeli interesują nas większe przestrzenie to w przypadku mieszkań trzy- i czteropokojowych będziemy zmuszeni zapłacić odpowiednio ok. 3 i 4 tys. zł miesięcznie.Dla porównania we Wrocławiu i Krakowie decydując się na wynajem kawalerki koszty będą (...)

tagi: działki, mieszkania, nieruchomości, ogłoszenia, pokoje

Oferta mieszkaniowa

Oferta mieszkaniowa

Opublikowany przez Ludwik Danielczak | 2012-09-03

(...) Proces ten powinien odnowić zachwianą koniunkturę na rynku, a nam jako biuru obrotu nieruchomościami dać nowych klientów zainteresowanych wynajmem lub zakupem apartamentów lub mieszkań w centrum Legnicy.Mieszkania te szczególnie licznie występują na terenie Legnicy i mogłyby się stać łakomym kąskiem dla firm deweloperskich. Apartamenty w Alejach to nowa inwestycja deweloperska w Legnicy. Na zakończenie roku ma zostać rozwiązana Agencja Mienia Wojskowego. Mieszkania w Legnicy szczególnie licznie odnaleźć można na obszarze Legnicy i mogłyby się stać smacznym kąskiem dla inwestorów.Oczekujemy, iż spora ilość inwestorów zainteresuje się tak cennymi działkami jak np. wielki obszar po byłych koszarach sowieckich i rozpocznie projektowanie inwestycji mieszkaniowych, biurowych i handlowych. Na terenach odkupionych od armii pojawią się z pewnością nowe mieszkania i nieruchomości i rozpocznie się tam sprzedaż mieszkań Legnica.Mowa tu o powojskowych gruntach, które nie są już od kilku lat użytkowane przez (...)

tagi: legnica, mieszkania, nieruchomości

Ładne i niedrogie mieszkania

Ładne i niedrogie mieszkania

Opublikowany przez Ludwik Danielczak | 2012-08-31

(...) Kupując mieszkania trzeba zasięgnąć jak najwięcej informacji dotyczących otoczenia, dewelopera, otaczającej infrastruktury, mieszkania. Jest co najmniej nieco źródeł informacji :Jednym miejscem, gdzie możemy zasięgnąć informacji są gazety. We właściwym miejscu wyszperać można informacje, gdzie wybudowano nowe mieszkania. Oferty które zamieszczają prywatni właściciele lub deweloperzy można odkryć zazwyczaj w lokalnych wkładkach do ogólnopolskich gazet.Targi mieszkaniowe. Choć odwiedzić je można rzadko to mają (...)

tagi: deweloper, działki, nieruchomości

Profesjonalni administratorzy nieruchomości

Profesjonalni administratorzy nieruchomości

Opublikowany przez Mikołaj Zebrzydowski | 2012-08-29

(...) zarządzania. Są to konserwatorzy, prawnicy, inżynierowie budownictwa, ale również ekonomiści, firmy montujące oraz produkujące ogrodzenia oraz bramy, instalatorzy placów zabaw, elektrycy, pracownicy opiekujący się zielenią, firmy z branży RTV-AGD czuwające nad funkcjonowaniem systemów elektronicznych a także inni.Zakres zarządzania nieruchomościami obejmuje:- organizację napraw, remontów bieżących infrastruktury towarzyszącej i obiektów, modernizacji nieruchomości,- prowadzenie obsługi finansowej, która obejmuje: prowadzenie bieżącej ewidencji przychodów oraz kosztów, weryfikację faktur a także rachunków kosztowych i dochodowych pod względem formalnym i merytorycznym, prowadzenie windykacji należności i podejmowanie kroków w stosunku do dłużników, sprawozdawczość finansową, dokonywanie bieżącej kalkulacji kosztów uwzględniającej potrzeby oraz oczekiwania właścicieli lokali w nieruchomości wspólnej, prowadzenie systemu rozliczeń opłat za własność wspólną, dokonywanie kalkulacji stawek opłat dotyczących pokrycia kosztów utrzymania części wspólnej nieruchomości,- zawieranie w imieniu właścicieli umów na dostawę mediów, wywóz nieczystości oraz innych umów zapewniających obsługę obiektów,- doradztwo w zakresie przepisów prawa związanych z nieruchomościami, (...)

tagi: administracja, nieruchomości, zarządzanie

Copyright ©2018. rev. 4.0. [ ]

wrzesień 2016 kwiecień 2016 luty 2016 listopad 2015 lipiec 2015 styczeń 2015 marzec 2014 luty 2014 wrzesień 2013 wrzesień 2012 sierpień 2012