Mieszkania w okolicy stolicy


tagi: domy, deweloper, biura nieruchomości

Warszawa to doskonały rynek pracy i świetny ośrodek akademicki, dlatego wielu ludzi decyduje się na to, aby to właśnie Warszawa stała się ich domem.

Jest tylko jeden problem - mieszkanie. Na rynku jest ich bardzo dużo, ale mimo tego, ceny wciąż rosną i nic nie wskazuje na to, żeby ta tendencja miała się w najbliższym czasie zmienić. W związku z tym niewiele osób może sobie pozwolić na zakup własnego mieszkania, mimo tego, że ich zarobki wcale nie są takie złe.

Jednak pojawiło się wyjście z tego impasu. I zauważył to także niejeden deweloper. Mianowicie rozwiązaniem tego problemu są domy oraz mieszkania oferowane w okolicznych miastach Warszawy. Ceny są niejednokrotnie są nawet o 30-40% niższe niż w stolicy, a ich standard jest taki sam. Co więcej dojazd do stolicy nie stanowi problemu, bo możliwości jest kilka. A co z korkami zapytaliby złośliwi? W tej sprawie nie ma odpowiedzi jednoznacznej, jednak dojazd do Warszawy problemu nie stanowi, a gdy znajdziemy się na obrzeżach miasta to będziemy mieć takie same warunki na dotarcie do pracy, jak mają ludzie tam mieszkający.

Według opinii dobrą lokalizacją wydaje się Nowy Dwór Mazowiecki, który zlokalizowany jest w niedalekim sąsiedztwie Warszawy, a ceny mieszkach, oferowane przez deweloperów są niższe i zaczynają się od około 4000 zł za metr kwadratowy, o czym w stolicy można na pewno zapomnieć. Poza tym okoliczne miasta i podmiejskie miejscowości oferują także lepsze warunki do życia i spokój od wielkomiejskiej szarości i ciągłego hałasu. I jest to jeden z ważniejszych powodów dlaczego ludzie coraz chętniej decydują się na zakup swoich mieszkań lokalizacjach innych niż Warszawa. Dlaczego nie, skoro można na tym sporo zaoszczędzić?

Fotorelacja
domy
deweloper
biura nieruchomości
domy, deweloper, biura nieruchomości

Podobne artykuły

rss icon Prezesami polskich spółek zostają słupy z Ukrainy

Rodzimi inwestorzy coraz częściej powołują do zarządu firmy obywateli ze wschodu. Dzięki temu unikają odpowiedzialności majątkowej na razie bankructwa.

rss icon Węgry: Ekspansja polskich firm z sektora budowlanego

Polskie firmy korzystają z budowlanego boomu na Węgrzech. Z początkiem ubiegłego roku, Węgrzy obniżyli VAT na nowe mieszkania domy z 27 do 5 proc. Na Węgrzech nastąpił boom budowlany - wzrost wartości zawieranych umów wzrósł aż o 30 proc. rok do roku.

rss icon Polacy kochają zakupy na kredyt

Polacy uwielbiają zakupy, nawet jeśli trzeba je sfinansować kredytem, a wyprzedaże są dodatkowym impulsem do buszowania na sklepach zarówno stacjonarnych, jak internetowych.

Zobacz także:

Copyright ©2018. rev. 4.0. [ ]

wrzesień 2016 kwiecień 2016 luty 2016 listopad 2015 lipiec 2015 styczeń 2015 marzec 2014 luty 2014 wrzesień 2013 wrzesień 2012 sierpień 2012