Mieszkania na sprzedaż w stolicy


 • Mozaika Mokotów
  Nowe mieszkania na Mokotowie
  Cybernetyki 7
  02-677 Warszawa
  tel. 22 460 49 60
  tel. kom. 609 779 633
  e-mail: mozaikamokotow@layetana.com

  http://www.mozaikamokotow.pl

tagi: działki, deweloper, agencje nieruchomości, apartamenty

Zakup nieruchomości jest marzeniem niejednego Polaka.

W dzisiejszych czasach pomimo większych możliwości i ogromnego rozwoju aglomeracyjnego posiadanie własnych czterech ścian wcale nie jest takie proste. O ile są osoby, które dziedziczą mieszkania czy domy po dziadkach czy rodzicach, tak jest duży procent społeczeństwa, który na własny kąt musi zapracować.

Tylko jak uzbierać na tak dużą inwestycję, kiedy dochody są tak niewielkie? Alternatywą jest wzięcie kredytu, jednak i tutaj często zaczynają się schody. Szczególnie utrudnione zadanie mają osoby młode, bezdzietne, nie posiadające zbyt wysokiego wkładu własnego. Często podjęcie próby zaciągnięcia kredytu jest w ogóle niemożliwe. Pracodawcy oferują swoim pracownikom naprawdę minimum, często nie gwarantując nawet porządnej umowy o pracę. Obecnie prym wiodą śmieciowe umowy cywilnoprawne, tj. umowa zlecenie, czy o wykonanie określonego dzieła. W takim przypadku udowodnienie stabilności finansowej jest czymś po prostu niemożliwym i dyskwalifikuje człowieka nawet z możliwości uzyskania najniższej sprzedaży ratalnej.

Jednak dla osób z większymi możliwościami finansowymi rynek nieruchomości oferuje na prawdę dużo. Właściwie na tym etapie wszystko uzależnione jest od naszych wymagań i kryteriów. Dla wielbicieli stolicy agenci zaproponują mieszkania na sprzedaż w Warszawie. Szczególnie dużą popularnością cieszą się nowe mieszkania na Mokotowie na bardzo wysokim i eleganckim poziomie. Jako przykład może tu posłużyć www.mozaikamokotow.pl. Przepiękna okolica, bardzo dobra lokalizacja i atrakcyjna cena to nie wszystkie zalety Mokotowa. Na każde mieszkanie przypada garaż i ogród, a osiedle gwarantuje mieszkańcom maksimum rozrywki. Nie brakuje tutaj ławek, placów zabaw, boisk, a w samym sercu rekreacyjnego kompleksu znajduje się kryty basen z siłownią. Warto zdecydować się na mieszkanie w tej bogatej, luksusowej okolicy.

Fotorelacja
działki
deweloper
agencje nieruchomości
apartamenty
działki, deweloper, agencje nieruchomości, apartamenty

Podobne artykuły

rss icon Węgry: Ekspansja polskich firm z sektora budowlanego

Polskie firmy korzystają z budowlanego boomu na Węgrzech. Z początkiem ubiegłego roku, Węgrzy obniżyli VAT na nowe mieszkania domy z 27 do 5 proc. Na Węgrzech nastąpił boom budowlany - wzrost wartości zawieranych umów wzrósł aż o 30 proc. rok do roku.

rss icon Polacy kochają zakupy na kredyt

Polacy uwielbiają zakupy, nawet jeśli trzeba je sfinansować kredytem, a wyprzedaże są dodatkowym impulsem do buszowania na sklepach zarówno stacjonarnych, jak internetowych.

rss icon Brexit: Polscy przedsiębiorcy nie kryją obaw

Brexit budzi niepokój wśród niemal jednej piątej polskich przedsiębiorców. Ponad 17 proc. ankietowanych przedstawicieli naszych firm był przekonana, że wyjście Wlk. Brytanii z UE będzie miało wpływ na ich działalność.

Zobacz także:

Copyright ©2018. rev. 4.0. [ ]

wrzesień 2016 kwiecień 2016 luty 2016 listopad 2015 lipiec 2015 styczeń 2015 marzec 2014 luty 2014 wrzesień 2013 wrzesień 2012 sierpień 2012