mieszkania

Nowe mieszkaniowe inwestycje na Żoliborzu

Nowe mieszkaniowe inwestycje na Żoliborzu

Opublikowany przez Karolina Janik | 2016-04-17

(...) powstaje kilkanaście budynków mieszkalnych, skierowanych w stronę torów kolejowych i usytuowanych w trójkącie ulic: Kaliny Jędrusik i Stanisława Dygata aż po ulicę Elbląską. Nowe osiedle apartamentów to oczywiście osiedle zamknięte, z punktami handlowymi i usługowymi na dolnych piętrach inwestycji. Dla mieszkańców ważna jest możliwość odpoczywania w ramach osiedla, dlatego w budynkach stworzone zostaną specjalne ogrody i tereny zielone na zaprojektowanych tarasach. Na osiedle składa się 13 różnych budynków, w których oferowanych jest blisko 1700 mieszkań.O popularności tej okolicy może świadczyć (...)

tagi: biura nieruchomości, mieszkania, nieruchomości

Odświeżanie przez malowanie

Odświeżanie przez malowanie

Opublikowany przez Mikołaj Zebrzydowski | 2015-11-25

(...) Tak jak od czasu do czasu należy zrobić przegląd samochodu, wymienić niesprawne części, dokupić akcesoria, tak samo raz na jakiś czas trzeba odremontować mieszkanie, dom, w którym żyje się na co dzień. Z takim odświeżeniem lokalu, naprawdę gruntownym remontem zazwyczaj zwlekamy na ostatnią chwilę, czyli dopóki tynk nie zaczyna lecieć ze ściany. Oczywiście remont to koszty, poświęcony czas i pewne niedogodności... Zwłaszcza, jeśli remontujemy łazienkę, wówczas te niedogodności stają się nadzwyczaj uciążliwe. Jednak dzięki ofercie współczesnych firm remontowych, które stawiają na jakość i solidność, przebudowa mieszkania nie musi być aż tak kłopotliwa. W dzisiejszych czasach usługi remontowe realizowane są przez fachowców bardzo kompleksowo i sprawnie. Firmy we własnym zakresie zabezpieczają mieszkanie na czas prac, a po wykonaniu robót wszystko po sobie sprzątają, dzięki czemu na głowie klienta zostaje już jedynie przetrzeć szmatką i (...)

tagi: deweloperzy, mieszkania

Czy warto zamieszkać w Nowym Dworze Mazowieckim?

Czy warto zamieszkać w Nowym Dworze Mazowieckim?

Opublikowany przez Mikołaj Zebrzydowski | 2015-07-11

(...) na popołudniową ucieczkę od zgiełku dużego miasta. Mieszkania budowane w Nowy Dwór Mazowiecki wykonywane są zgodnie z precyzyjnymi fachowymi projektami. Wszystkie budynki wykonywane są z najlepszych dostępnych na rynku materiałów budowlanych. Technologia w jakiej są wykonywane daje gwarancję trwałości na wiele lat. Wykonywane zgodnie ze sztuką budowlaną i obowiązującymi normami dają (...)

tagi: deweloperzy, domy, mieszkania, nieruchomości

Lokale użytkowe w okolicach Sulechowa

Lokale użytkowe w okolicach Sulechowa

Opublikowany przez Karolina Janik | 2014-03-04

(...) znalezienie lepiej płatnej pracy, aniżeli mieszkańcy wschodniej Polski. Co więcej, od kilku lat Dolny Śląsk, a w szczególności Lubuskie otrzymają duże dotacje z Unii Europejskiej na rozwój infrastruktury. Sulechów dzieli jedynie 13 kilometrów od portu lotniczego Zielona Góra - Babimost. Dodatkowo nowoczesne drogi ułatwiają szybkie przemieszczanie się na trasie z Sulechowa do Poznania. Dlatego też wielu młodych ludzi z ustabilizowaną sytuacją rodzinną postanawia osiedlić się w tych rejonach.Ogromne zainteresowanie nieruchomościami (...)

tagi: działki, mieszkania, nieruchomości

Mieszkania do wynajęcia - gdzie najdrożej?

Mieszkania do wynajęcia - gdzie najdrożej?

Opublikowany przez Mikołaj Zebrzydowski | 2014-02-15

(...) Warszawie, Wrocławiu i Krakowie. Popularne jest także wynajmowanie  kawalerki, jednak w stolicy to wydatek nawet 1600 zł miesięcznie.Dlaczego wynajem mieszkania w stolicy jest najdroższy? Otóż z dwóch prostych względów. Po pierwsze Warszawa jest największym w kraju ośrodkiem akademickim, co nikogo z resztą nie dziwi. Po drogie jest obecnie największym rynkiem pracy. I te dwa powody decydują o tym, że to miasto jest tak (...)

tagi: działki, mieszkania, nieruchomości, ogłoszenia, pokoje

Oferta mieszkaniowa

Oferta mieszkaniowa

Opublikowany przez Ludwik Danielczak | 2012-09-03

(...) armię, a są zlokalizowane nie rzadko w centrach dużych ośrodków miejskich albo na innych, atrakcyjnych gruntach miejskich. Duża ilość tych parceli gruntowych doskonale nadaje się na to, by postawić tam domy, mieszkania czy inne nieruchomości użyteczności publicznej.Dlatego też prowadzone są tam intensywne prace mające na celu zbycie najbardziej wartościowych gruntów wycenianych według ostrożnych wyliczeń kilka miliardów PLN. Proces ten powinien zreaktywować zachwianą koniunkturę na rynku, a nam jako agencji nieruchomości przysporzyć nowych klientów zainteresowanych nabyciem albo najmem mieszkań albo apartamentów w centrum Legnicy.W niedalekiej przyszłości firmy deweloperskie będą miały więc w Legnicy pełne ręce pracy - mówi Stefan Kosobódzki z firmy Ceram.Liczymy, że spora ilość firm deweloperskich zainteresuje się tak atrakcyjnymi gruntami jak np. ogromny obszar po byłych koszarach sowieckich i zacznie realizację inwestycji mieszkaniowych, biurowych i handlowych. Chodzi o powojskowe grunty, które (...)

tagi: legnica, mieszkania, nieruchomości

Inwestycje indywidualne

Inwestycje indywidualne

Opublikowany przez Waldemar Tracz | 2012-08-30

(...) Efektem zintensyfikowanej działalności inwestorów indywidualnych są nie nowe mieszkania lecz w przeważającej mierze domy w zabudowie szeregowej a także domy jednorodzinne. Tendencja ta od kilku ostatnich lat nasila się. Ludzie pragną się najchętniej osiedlać i budować budowle wokół wielkich miast ale jedynie pod warunkiem istnienia infrastruktury kolejowej i drogowej na odpowiednio wysokim poziomie, co ma im zagwarantować możliwość pracy a także prosty dojazd do miasta. Nie jest więc niespodzianką, że znacząca ilość nowych domów budowana jest pod Bydgoszczą, Lublinem, Krakowem czy Szczecinem. Sektor budowlany i mieszkaniowy w Polsce odżywa. Po wielu latach stagnacji (...)

tagi: deweloperzy, domy, mieszkania

Mieszkania w Warszawie

Mieszkania w Warszawie

Opublikowany przez Mikołaj Zebrzydowski | 2012-08-30

(...) Dzisiejszy rynek mieszkaniowy nie jest już tak łakomym kąskiem dla deweloperów jak jeszcze kilkanaście miesięcy temu.Zamiast wysokich budowli apartamentowych wznoszone są ciche skupiska w niższej zabudowie dla stosunkowo niewielkiej ilości mieszkańców - mówi Jarosław Styński, pracujący w firmie deweloperskiej. Nasze mieszkania w miastach: Gdańsk, Warszawa, Piaseczno bardzo często są teraz projektowane w otoczeniu terenów leśnych, wyróżniają się przy tym świetnym skomunikowaniem z centrum miasta. Takie apartamenty czy mieszkania zazwyczaj są (...)

tagi: agencje nieruchomości, deweloperzy, mieszkania

Copyright ©2018. rev. 4.0. [ ]

wrzesień 2016 kwiecień 2016 luty 2016 listopad 2015 lipiec 2015 styczeń 2015 marzec 2014 luty 2014 wrzesień 2013 wrzesień 2012 sierpień 2012