Lokale użytkowe w okolicach Sulechowa


tagi: nieruchomości, mieszkania, działki

Pomimo tego, że Sulechów to miasto liczące niecałe siedemnaście tysięcy mieszkańców, to zapotrzebowanie na lokale użytkowe jest tam porównywalne z tym, jakie zaobserwować można w aglomeracjach liczących nawet trzydzieści tysięcy mieszkańców.

Powodów, dla których nieruchomości w tym mieście są tak popularne, jest wiele.

Jednym z kluczowych jest położenie Sulechowa. Województwo lubuskie dzieli niewiele kilometrów z granicą państwa niemieckiego. Dzięki temu ludzie, którzy zamieszkują te rejony mają większe możliwości na znalezienie lepiej płatnej pracy, aniżeli mieszkańcy wschodniej Polski. Co więcej, od kilku lat Dolny Śląsk, a w szczególności Lubuskie otrzymają duże dotacje z Unii Europejskiej na rozwój infrastruktury. Sulechów dzieli jedynie 13 kilometrów od portu lotniczego Zielona Góra - Babimost. Dodatkowo nowoczesne drogi ułatwiają szybkie przemieszczanie się na trasie z Sulechowa do Poznania. Dlatego też wielu młodych ludzi z ustabilizowaną sytuacją rodzinną postanawia osiedlić się w tych rejonach.

Ogromne zainteresowanie nieruchomościami sprawia, że zwiększa się także popyt na lokale użytkowe, w których powstają nowe restauracje czy punkty usługowe. Dodatkowym plusem tego miasteczka jest spokój i przepiękne okolice. Warto wspomnieć, że w mieście znajduje się mnóstwo zabytkowych budowli, wśród których przeważają stare domki. Atrakcyjność Sulechowa została dostrzeżona także przez przedstawicieli sportowych. Od kilku lat miejscowy klub siatkarski - Zawisza otrzymuje duże pieniądze na funkcjonowanie od sponsorów. Efektem tego był awans sulechowianek do I ligi siatkówki kobiet.

Fotorelacja
nieruchomości
mieszkania
działki
nieruchomości, mieszkania, działki

Podobne artykuły

rss icon Polacy kochają zakupy na kredyt

Polacy uwielbiają zakupy, nawet jeśli trzeba je sfinansować kredytem, a wyprzedaże są dodatkowym impulsem do buszowania na sklepach zarówno stacjonarnych, jak internetowych.

rss icon Brexit: Polscy przedsiębiorcy nie kryją obaw

Brexit budzi niepokój wśród niemal jednej piątej polskich przedsiębiorców. Ponad 17 proc. ankietowanych przedstawicieli naszych firm był przekonana, że wyjście Wlk. Brytanii z UE będzie miało wpływ na ich działalność.

rss icon Powstaną zespoły zajmujące się regulacją cen wody

Do końca roku na regionalnych zarządach gospodarki wodnej powstaną nowe zespoły fachowców, którzy będą wykonywali zadania związane z regulacją cen wody - zapowiedział PAP wiceminister środowiska Mariusz Gajda. na skali kraju będą oni opiniowali ok. 2,5 tys. wniosków taryfowych.

Zobacz także:

Copyright ©2018. rev. 4.0. [ ]

wrzesień 2016 kwiecień 2016 luty 2016 listopad 2015 lipiec 2015 styczeń 2015 marzec 2014 luty 2014 wrzesień 2013 wrzesień 2012 sierpień 2012