działki

Mieszkania na sprzedaż w stolicy

Mieszkania na sprzedaż w stolicy

Opublikowany przez Mikołaj Zebrzydowski | 2016-09-27

(...) Zakup nieruchomości jest marzeniem niejednego Polaka. W dzisiejszych czasach pomimo większych możliwości i ogromnego rozwoju aglomeracyjnego posiadanie własnych czterech ścian wcale nie jest takie proste. O ile są osoby, które dziedziczą mieszkania czy domy po dziadkach czy rodzicach, tak jest duży procent społeczeństwa, który na własny kąt musi zapracować.Tylko jak uzbierać na tak dużą inwestycję, kiedy dochody są tak niewielkie? Alternatywą jest wzięcie kredytu, (...)

tagi: agencje nieruchomości, apartamenty, deweloper, działki

Warszawskie ogrody

Warszawskie ogrody

Opublikowany przez Ludwik Danielczak | 2016-02-08

(...) Ogród jest wizytówką człowieka. Odpoczywa w nim biernie, lub aktywnie. Opala się, lub dba o niego. Pamiętajmy, że każdy potrzebuje kontaktu z naturą. Ogród może być idealnym miejscem do tego typu aktywności. Nie masz punktu zaczepienia? Twój ogród wygląda koszmarnie? Projektowanie ogrodów to bardzo trudna sztuka, ale zawsze znajdziesz specjalistów, którzy Ci pomogą. Dobiorą odpowiedni trawnik, doniczki, taras i wiele innych ważnych elementów. Ty ustalasz temat przewodni. Cenisz sobie prywatność? Nic prostszego. Wszystko obraca się wokół indywidualności. Projektant może zrobić wszystko od A do Z, jeśli tylko dasz mu wolną rękę zostawiając słowo kluczowe. (...)

tagi: deweloper, deweloperzy, działki

Lokale użytkowe w okolicach Sulechowa

Lokale użytkowe w okolicach Sulechowa

Opublikowany przez Karolina Janik | 2014-03-04

(...) Pomimo tego, że Sulechów to miasto liczące niecałe siedemnaście tysięcy mieszkańców, to zapotrzebowanie na lokale użytkowe jest tam porównywalne z tym, jakie zaobserwować można w aglomeracjach liczących nawet trzydzieści tysięcy mieszkańców. Powodów, dla których nieruchomości w tym mieście są tak popularne, jest wiele.Jednym z kluczowych jest położenie Sulechowa. Województwo lubuskie dzieli niewiele kilometrów z granicą państwa niemieckiego. Dzięki temu ludzie, którzy zamieszkują te rejony mają większe możliwości na (...)

tagi: działki, mieszkania, nieruchomości

Mieszkania do wynajęcia - gdzie najdrożej?

Mieszkania do wynajęcia - gdzie najdrożej?

Opublikowany przez Mikołaj Zebrzydowski | 2014-02-15

(...) Planujesz studia, chcesz się przeprowadzić, nie wiesz w jakim mieście zacząć szukać pracy? Swój wybór warto także sprawdzić pod kątem ekonomicznym. Dlaczego? Bo w każdym z przypadków zmuszeni jesteśmy wynająć dla siebie jakiś kąt. Dobrze jest więc wiedzieć, gdzie mieszkania są najdroższe. Z przeprowadzonych badań wynika, że najwięcej za wynajem mieszkania trzeba zapłacić w trzech miastach. Jakich? Oczywiście w (...)

tagi: działki, mieszkania, nieruchomości, ogłoszenia, pokoje

Ładne i niedrogie mieszkania

Ładne i niedrogie mieszkania

Opublikowany przez Ludwik Danielczak | 2012-08-31

(...) dużą zaletę. Można w cztery oczy porozmawiać z przedstawicielem dewelopera. Deweloperzy prezentują na targach najnowsze inwestycje w danym mieście. Wielokrotnie na targach deweloper oferuje kompletne rozwiązania sprzedażowe z pracownikami banków włącznie. Mieszkania można odszukać u pośredników. Taka forma współpracy ma swoje minusy i plusy. Oszczędność czasu ponosi za sobą pewne koszty. Mieszkania na sprzedaż mają wyższą cenę o dodatkową marżę wynoszącą około 2-4procent wartości domu.Internet to największa (...)

tagi: deweloper, działki, nieruchomości

Copyright ©2018. rev. 4.0. [ ]

wrzesień 2016 kwiecień 2016 luty 2016 listopad 2015 lipiec 2015 styczeń 2015 marzec 2014 luty 2014 wrzesień 2013 wrzesień 2012 sierpień 2012