domy

Czy warto zamieszkać w Nowym Dworze Mazowieckim?

Czy warto zamieszkać w Nowym Dworze Mazowieckim?

Opublikowany przez Mikołaj Zebrzydowski | 2015-07-11

(...) istniejącą architekturę okolicy. Nowy Dwój Mazowiecki to wspaniała okolica znajdująca się pod Warszawą. Jej atutami jest niewątlenie lokalizacja i możliwość szybkiego dojazdu do stolicy. Nowe mieszkania w tej okolicy to wspaniałe miejsca, o urzekających kształtach, a najbliższa okolica zapewnia spokój i daje możliwość korzystania z okolicznej przyrody. Nowy Dwój Mazowiecki to miejsce pozwalające (...)

tagi: deweloperzy, domy, mieszkania, nieruchomości

Mieszkania w okolicy stolicy

Mieszkania w okolicy stolicy

Opublikowany przez Janina Wąs | 2014-03-01

(...) Warszawa to doskonały rynek pracy i świetny ośrodek akademicki, dlatego wielu ludzi decyduje się na to, aby to właśnie Warszawa stała się ich domem. Jest tylko jeden problem - mieszkanie. Na rynku jest ich bardzo dużo, ale mimo tego, ceny wciąż rosną i nic nie wskazuje na to, żeby ta tendencja miała się w najbliższym czasie zmienić. W związku z tym niewiele osób może sobie pozwolić na zakup własnego mieszkania, mimo tego, że ich zarobki wcale nie są takie złe. Jednak pojawiło się wyjście z tego impasu. I zauważył to także niejeden deweloper. Mianowicie (...)

tagi: biura nieruchomości, deweloper, domy

Warszawska dzielnica z apartamentami

Warszawska dzielnica z apartamentami

Opublikowany przez Waldemar Tracz | 2013-09-16

(...) Warszawa jest jednym z najprężniej rozwijających się miast w Europie Wschodniej. To stolica Polski, w której oficjalnie mieszka prawie 2 mln żyje dużo więcej. Jedną z dzielnic Warszawy, położoną bardzo blisko centrum miasta jest dzielnica o wdzięcznej nazwie Ochota. To bardzo malownicza okolica, chętnie wybierana na miejsce zamieszkania. Statystyki na rok 2012 mówią, że Ochota jest najgęściej zaludnioną dzielnicą stolicy (prawie dziesięć tysięcy osób na kilometr kwadratowy). Z każdym rokiem dzielnica Ochota zmienia swoje urbanistyczne (...)

tagi: agencje nieruchomości, apartamenty, deweloper, domy

Inwestycje indywidualne

Inwestycje indywidualne

Opublikowany przez Waldemar Tracz | 2012-08-30

(...) spowodowanej zachwianiem strony zakupowej a także brakiem chęci Polaków na zakup coraz kosztowniejszych mieszkań i apartamentów widać pierwsze oznaki ożywienia. Zwiększa się liczba rozpoczynających się inwestycji mieszkaniowych. Co ciekawe palmę pierwszeństwa na rynku wiodą nie deweloperzy tylko inwestorzy indywidualni. Zaobserwować można niespotykany wcześniej trend, jaki prawdopodobnie jest konsekwencją przekonania coraz znaczniejszej ilości Polaków o wyśrubowanych cenach inwestycji deweloperskich. Nowe mieszkania osiągnęły dla zwykłego Kowalskiego poziomy nieatrakcyjne. Z tej przyczyny spora część inwestorów postanowiła wziąć sprawy na siebie oraz rozpocząć prywatne (...)

tagi: deweloperzy, domy, mieszkania

Copyright ©2018. rev. 4.0. [ ]

wrzesień 2016 kwiecień 2016 luty 2016 listopad 2015 lipiec 2015 styczeń 2015 marzec 2014 luty 2014 wrzesień 2013 wrzesień 2012 sierpień 2012