deweloperzy

Warszawskie ogrody

Warszawskie ogrody

Opublikowany przez Ludwik Danielczak | 2016-02-08

(...) Projektant to artysta, który kocha to co robi i może Ci zagwarantować, że Twój ogród zmieni się nie do poznania. Najlepsze projekty ogrodów w Warszawie zaprojektowane przez Garden Design znajdują się na wyciągnięcie ręki. Po co się męczyć? Nie masz pomysłu? Skorzystaj z gotowego projektu lub dostosuj go tylko do wymiarów Twojej działki. Nie wahaj się!Marzy Ci się opalanie nad basenem, w pięknym ogrodzie z oczkiem wodnym i mnóstwem roślin z całego świata? Przygotuj się na sezon grillowy i zaproś znajomych do wspólnej zabawy.Poczuj się królem swojego małego królestwa. Czy potrawy nie smakują lepiej, gdy owiewa je zapach pobliskich dębów i olch. Drzewa dają (...)

tagi: deweloper, deweloperzy, działki

Odświeżanie przez malowanie

Odświeżanie przez malowanie

Opublikowany przez Mikołaj Zebrzydowski | 2015-11-25

(...) Tak jak od czasu do czasu należy zrobić przegląd samochodu, wymienić niesprawne części, dokupić akcesoria, tak samo raz na jakiś czas trzeba odremontować mieszkanie, dom, w którym żyje się na co dzień. Z takim odświeżeniem lokalu, naprawdę gruntownym remontem zazwyczaj zwlekamy na ostatnią chwilę, czyli dopóki tynk nie zaczyna lecieć ze ściany. Oczywiście remont to koszty, poświęcony czas i pewne niedogodności... Zwłaszcza, jeśli remontujemy łazienkę, wówczas te niedogodności stają się nadzwyczaj uciążliwe. Jednak dzięki ofercie współczesnych firm remontowych, które stawiają na jakość i solidność, przebudowa mieszkania nie musi być aż tak kłopotliwa. W dzisiejszych czasach usługi remontowe realizowane są przez fachowców bardzo kompleksowo i sprawnie. Firmy we własnym zakresie zabezpieczają mieszkanie na czas prac, a po wykonaniu robót wszystko po sobie sprzątają, dzięki czemu na głowie klienta zostaje już jedynie przetrzeć szmatką i (...)

tagi: deweloperzy, mieszkania

Wyceny rzeczoznawcze - co, jak, po co i dlaczego?

Wyceny rzeczoznawcze - co, jak, po co i dlaczego?

Opublikowany przez Waldemar Tracz | 2015-07-23

(...) Wycena rzeczoznawcza nieruchomości to temat powszechnie znany, który jednak zawsze pozostaje najaktualniejszy dla osób chcących, w pewnym momencie, dokonać zakupu lub sprzedaży nieruchomości. I nie ma w tym nic dziwnego, bowiem usługi, jakie oferuje wyceny nieruchomości do najtańszych nie należą, ale to właśnie profesjonalnie wykonana wycena domu, mieszkania czy działki w dużej mierze może wpłynąć na to ile zyskamy kupując czy sprzedając nieruchomość. Ale od początku...Kim jest rzeczoznawca?Rzeczoznawca to osoba, która posiada ukończone studia magisterskie, do tego podyplomowe studia z zakresu wyceny nieruchomości (chyba, że studia magisterskie zawierały materiał nauczania studiów podyplomowych) i zdała egzamin przed Państwową Komisją Kwalifikacyjną, dzięki czemu (...)

tagi: agencje nieruchomości, deweloper, deweloperzy

Czy warto zamieszkać w Nowym Dworze Mazowieckim?

Czy warto zamieszkać w Nowym Dworze Mazowieckim?

Opublikowany przez Mikołaj Zebrzydowski | 2015-07-11

(...) Doskonała lokalizacja i wspaniałe wręcz mieszkania na 5 to oferta dla wszystkich tych osób które mają zamiar mieszkać w spokojnej lokalizacji. Nowe mieszkania dostosowane do potrzeb rodzin z małymi dziećmi. Idealnie dopasowany rozkład pomieszczeń - funkcjonalne kuchnie i przestronne dobrze doświetlone pokoje. Inwestycja, która nie tylko wizualnie przyciąga ale i doskonale wpasowana została w już (...)

tagi: deweloperzy, domy, mieszkania, nieruchomości

Inwestycje indywidualne

Inwestycje indywidualne

Opublikowany przez Waldemar Tracz | 2012-08-30

(...) Efektem zintensyfikowanej działalności inwestorów indywidualnych są nie nowe mieszkania lecz w przeważającej mierze domy w zabudowie szeregowej a także domy jednorodzinne. Tendencja ta od kilku ostatnich lat nasila się. Ludzie pragną się najchętniej osiedlać i budować budowle wokół wielkich miast ale jedynie pod warunkiem istnienia infrastruktury kolejowej i drogowej na odpowiednio wysokim poziomie, co ma im zagwarantować możliwość pracy a także prosty dojazd do miasta. Nie jest więc niespodzianką, że znacząca ilość nowych domów budowana jest pod Bydgoszczą, Lublinem, Krakowem czy Szczecinem. Sektor budowlany i mieszkaniowy w Polsce odżywa. Po wielu latach stagnacji (...)

tagi: deweloperzy, domy, mieszkania

Mieszkania w Warszawie

Mieszkania w Warszawie

Opublikowany przez Mikołaj Zebrzydowski | 2012-08-30

(...) tańsze od tych z centrów aglomeracji, są mniejsze i bardziej kameralne, posiadają bezdyskusyjny atut w postaci łatwego dostępu do terenów leśnych, przez co mieszka się w nich milej. Deweloper w Warszawie coraz częściej przenosi się z centrów miast na przedmieścia a także do dzielnic podmiejskich. Z uwagi na fakt, iż ziemia jest tam bardziej dostępna i tańsze są roboty budowlane zmienia się też funkcjonalność i typ budowanych lokali. Ponadto prościej się takimi osiedlami zarządza. Ograniczenie dystrybucji kredytów przez kredytodawców, (...)

tagi: agencje nieruchomości, deweloperzy, mieszkania

Copyright ©2018. rev. 4.0. [ ]

wrzesień 2016 kwiecień 2016 luty 2016 listopad 2015 lipiec 2015 styczeń 2015 marzec 2014 luty 2014 wrzesień 2013 wrzesień 2012 sierpień 2012