deweloper

Mieszkania na sprzedaż w stolicy

Mieszkania na sprzedaż w stolicy

Opublikowany przez Mikołaj Zebrzydowski | 2016-09-27

(...) stabilności finansowej jest czymś po prostu niemożliwym i dyskwalifikuje człowieka nawet z możliwości uzyskania najniższej sprzedaży ratalnej. Jednak dla osób z większymi możliwościami finansowymi rynek nieruchomości oferuje na prawdę dużo. Właściwie na tym etapie wszystko uzależnione jest od naszych wymagań i kryteriów. Dla wielbicieli stolicy agenci zaproponują mieszkania na sprzedaż w Warszawie. Szczególnie dużą popularnością cieszą się nowe mieszkania na (...)

tagi: agencje nieruchomości, apartamenty, deweloper, działki

Warszawskie ogrody

Warszawskie ogrody

Opublikowany przez Ludwik Danielczak | 2016-02-08

(...) Ogród jest wizytówką człowieka. Odpoczywa w nim biernie, lub aktywnie. Opala się, lub dba o niego. Pamiętajmy, że każdy potrzebuje kontaktu z naturą. Ogród może być idealnym miejscem do tego typu aktywności. Nie masz punktu zaczepienia? Twój ogród wygląda koszmarnie? Projektowanie ogrodów to bardzo trudna sztuka, ale zawsze znajdziesz specjalistów, którzy Ci pomogą. Dobiorą odpowiedni trawnik, doniczki, taras i wiele innych ważnych elementów. Ty ustalasz temat przewodni. Cenisz sobie prywatność? Nic prostszego. Wszystko obraca się wokół indywidualności. Projektant może zrobić wszystko od A do Z, jeśli tylko dasz mu wolną rękę zostawiając słowo kluczowe. (...)

tagi: deweloper, deweloperzy, działki

Wyceny rzeczoznawcze - co, jak, po co i dlaczego?

Wyceny rzeczoznawcze - co, jak, po co i dlaczego?

Opublikowany przez Waldemar Tracz | 2015-07-23

(...) zdobyła uprawnienia w zakresie szacowania nieruchomości oraz maszyn czy urządzeń trwale związanych z gruntem. Od dnia wpisu do centralnego rejestru rzeczoznawców, który prowadzony jest przez Ministra Infrastruktury, rzeczoznawca ma prawo do wykonywania czynności szacunkowych.W jakim celu robione są wyceny rzeczoznawcze nieruchomości?Najczęściej rzeczoznawcy majątkowi dokonują wyceny nieruchomości dla klientów banków ubiegających się o kredyt na zakup (i/lub remont) nieruchomości, ponadto dla nabywców indywidualnych lub przedsiębiorców nieruchomości, czy na potrzeby stron postępowań sądowych.Jakie informacje zawarte są w operacie szacunkowym?W wyniku wyceny nieruchomości powstaje dokument końcowy tzw. operat szacunkowy, który zawiera informacje związane ze sposobem dokonania (...)

tagi: agencje nieruchomości, deweloper, deweloperzy

Jak efektywnie realizować inwestycje budowlane?

Jak efektywnie realizować inwestycje budowlane?

Opublikowany przez Karolina Janik | 2015-01-14

(...) nasz projekt. W tym celu warto wybrać idealne elementy do swego projektu, a następnie powinien zatwierdzić je inżytnier kontraktu. Oczywiście, aby nasz projekt był znakomicie zrealizowany, a przede wszystkim, aby był nowoczesny musimy wdrożyć kilka systemów, przede wszystkim warto pamiętać o systemie planowania, budżetowania rozliczania projektów a także harmonizowania całej inwestycji. Tym samym zwiększa się efektywność przeprowadzonych prac, a tym samym nasz projekt powstaje z powodzeniem. Odpowiednia kadra Niezwykle ważną rolę w procesie realizacji projektu budowlanego odgrywa także adekwatna kadra Inżynieryjno-techniczna (można się tutaj wspomagać specjalistami na (...)

tagi: biura nieruchomości, deweloper, nieruchomości

Mieszkania w okolicy stolicy

Mieszkania w okolicy stolicy

Opublikowany przez Janina Wąs | 2014-03-01

(...) rozwiązaniem tego problemu są domy oraz mieszkania oferowane w okolicznych miastach Warszawy. Ceny są niejednokrotnie są nawet o 30-40% niższe niż w stolicy, a ich standard jest taki sam. Co więcej dojazd do stolicy nie stanowi problemu, bo możliwości jest kilka. A co z korkami zapytaliby złośliwi? W tej sprawie nie ma odpowiedzi jednoznacznej, jednak dojazd do Warszawy problemu nie stanowi, a gdy znajdziemy się na obrzeżach miasta to będziemy mieć takie same warunki na dotarcie do pracy, jak mają ludzie tam mieszkający. Według opinii dobrą lokalizacją wydaje się Nowy (...)

tagi: biura nieruchomości, deweloper, domy

Warszawska dzielnica z apartamentami

Warszawska dzielnica z apartamentami

Opublikowany przez Waldemar Tracz | 2013-09-16

(...) pokonywanie pięter. Apartamenty w ostatnich latach budowane są z niezwykłą starannością o szczegóły, które stają się atutami dla deweloperów.Warszawa to ruchliwe a co za tym idzie hałaśliwe miasto. Wychodząc naprzeciw tym niedogodnościom, nowe apartamenty w Warszawie wyposażone są w okna dźwiękoszczelne, co w znacznym stopniu poprawia komfort użytkowania. Standardowe wyposażenie apartamentów w oświetlenie energooszczędne to już standard. Nowością są zdrowsze i tańsze w eksploatacji lampy Led. Rozkład i metraż dostępnych (...)

tagi: agencje nieruchomości, apartamenty, deweloper, domy

Ładne i niedrogie mieszkania

Ładne i niedrogie mieszkania

Opublikowany przez Ludwik Danielczak | 2012-08-31

(...) Kupując mieszkania trzeba zasięgnąć jak najwięcej informacji dotyczących otoczenia, dewelopera, otaczającej infrastruktury, mieszkania. Jest co najmniej nieco źródeł informacji :Jednym miejscem, gdzie możemy zasięgnąć informacji są gazety. We właściwym miejscu wyszperać można informacje, gdzie wybudowano nowe mieszkania. Oferty które zamieszczają prywatni właściciele lub deweloperzy można odkryć zazwyczaj w lokalnych wkładkach do ogólnopolskich gazet.Targi mieszkaniowe. Choć odwiedzić je można rzadko to mają (...)

tagi: deweloper, działki, nieruchomości

Copyright ©2018. rev. 4.0. [ ]

wrzesień 2016 kwiecień 2016 luty 2016 listopad 2015 lipiec 2015 styczeń 2015 marzec 2014 luty 2014 wrzesień 2013 wrzesień 2012 sierpień 2012