biura nieruchomości

Nowe mieszkaniowe inwestycje na Żoliborzu

Nowe mieszkaniowe inwestycje na Żoliborzu

Opublikowany przez Karolina Janik | 2016-04-17

(...) Zielony Żoliborz po oddaniu pierwszej linii metra jedynie zyskuje na popularności. Jednak ze względu na dosyć ograniczone możliwości zabudowy w starej części dzielnicy deweloperzy sięgają po niewykorzystywane do niedawna tereny kolejowe. Stąd też nowe inwestycje na Żoliborzu obejmują głównie okolice ulicy Powązkowskiej i Burakowskiej, nazywane Żoliborzem Artystycznym. Nowe mieszkania na sprzedaż w ramach osiedla sPlace Park usytuowane są w okolicy ulicy Przasnyskiej 4. Naturalnie znajdziemy również wiele innych inwestycji mieszkaniowych na Żoliborzu w tym regionie np. Żoliborz Artystyczny. To w tej okolicy (...)

tagi: biura nieruchomości, mieszkania, nieruchomości

Jak efektywnie realizować inwestycje budowlane?

Jak efektywnie realizować inwestycje budowlane?

Opublikowany przez Karolina Janik | 2015-01-14

(...) Rynek budowlany wciąż zmienia się, udoskonala i unowocześnia, co sprawia, że każdy powinien zastanowić się, jakie najlepsze rozwiązania wybrać, aby cieszyć się wymarzonym projektem budowlanym, który to dodatkowo będzie idealnie wykonany, wedle wszystkich panujących zasad oraz norm. Każda inwestycja budowlana musi zostać przeprowadzona wedle wcześniej stworzonego projektu, a z kolei, aby mieć pewność, że stać nas na taką właśnie inwestycję powinno wykonać się kosztorys budowlany. Jak realizować projekt, aby spełniał nasze oczekiwania? Nowoczesna technika i technologia, jaka to istnieje współcześnie w branży budowlanej sprawia, że możemy pod każdym względem efektywnie zrealizować (...)

tagi: biura nieruchomości, deweloper, nieruchomości

Mieszkania w okolicy stolicy

Mieszkania w okolicy stolicy

Opublikowany przez Janina Wąs | 2014-03-01

(...) Warszawa to doskonały rynek pracy i świetny ośrodek akademicki, dlatego wielu ludzi decyduje się na to, aby to właśnie Warszawa stała się ich domem. Jest tylko jeden problem - mieszkanie. Na rynku jest ich bardzo dużo, ale mimo tego, ceny wciąż rosną i nic nie wskazuje na to, żeby ta tendencja miała się w najbliższym czasie zmienić. W związku z tym niewiele osób może sobie pozwolić na zakup własnego mieszkania, mimo tego, że ich zarobki wcale nie są takie złe. Jednak pojawiło się wyjście z tego impasu. I zauważył to także niejeden deweloper. Mianowicie (...)

tagi: biura nieruchomości, deweloper, domy

Copyright ©2018. rev. 4.0. [ ]

wrzesień 2016 kwiecień 2016 luty 2016 listopad 2015 lipiec 2015 styczeń 2015 marzec 2014 luty 2014 wrzesień 2013 wrzesień 2012 sierpień 2012