agencje nieruchomości

Mieszkania na sprzedaż w stolicy

Mieszkania na sprzedaż w stolicy

Opublikowany przez Mikołaj Zebrzydowski | 2016-09-27

(...) Zakup nieruchomości jest marzeniem niejednego Polaka. W dzisiejszych czasach pomimo większych możliwości i ogromnego rozwoju aglomeracyjnego posiadanie własnych czterech ścian wcale nie jest takie proste. O ile są osoby, które dziedziczą mieszkania czy domy po dziadkach czy rodzicach, tak jest duży procent społeczeństwa, który na własny kąt musi zapracować.Tylko jak uzbierać na tak dużą inwestycję, kiedy dochody są tak niewielkie? Alternatywą jest wzięcie kredytu, (...)

tagi: agencje nieruchomości, apartamenty, deweloper, działki

Wyceny rzeczoznawcze - co, jak, po co i dlaczego?

Wyceny rzeczoznawcze - co, jak, po co i dlaczego?

Opublikowany przez Waldemar Tracz | 2015-07-23

(...) Wycena rzeczoznawcza nieruchomości to temat powszechnie znany, który jednak zawsze pozostaje najaktualniejszy dla osób chcących, w pewnym momencie, dokonać zakupu lub sprzedaży nieruchomości. I nie ma w tym nic dziwnego, bowiem usługi, jakie oferuje wyceny nieruchomości do najtańszych nie należą, ale to właśnie profesjonalnie wykonana wycena domu, mieszkania czy działki w dużej mierze może wpłynąć na to ile zyskamy kupując czy sprzedając nieruchomość. Ale od początku...Kim jest rzeczoznawca?Rzeczoznawca to osoba, która posiada ukończone studia magisterskie, do tego podyplomowe studia z zakresu wyceny nieruchomości (chyba, że studia magisterskie zawierały materiał nauczania studiów podyplomowych) i zdała egzamin przed Państwową Komisją Kwalifikacyjną, dzięki czemu (...)

tagi: agencje nieruchomości, deweloper, deweloperzy

Warszawska dzielnica z apartamentami

Warszawska dzielnica z apartamentami

Opublikowany przez Waldemar Tracz | 2013-09-16

(...) Warszawa jest jednym z najprężniej rozwijających się miast w Europie Wschodniej. To stolica Polski, w której oficjalnie mieszka prawie 2 mln żyje dużo więcej. Jedną z dzielnic Warszawy, położoną bardzo blisko centrum miasta jest dzielnica o wdzięcznej nazwie Ochota. To bardzo malownicza okolica, chętnie wybierana na miejsce zamieszkania. Statystyki na rok 2012 mówią, że Ochota jest najgęściej zaludnioną dzielnicą stolicy (prawie dziesięć tysięcy osób na kilometr kwadratowy). Z każdym rokiem dzielnica Ochota zmienia swoje urbanistyczne (...)

tagi: agencje nieruchomości, apartamenty, deweloper, domy

Mieszkania w Warszawie

Mieszkania w Warszawie

Opublikowany przez Mikołaj Zebrzydowski | 2012-08-30

(...) Dzisiejszy rynek mieszkaniowy nie jest już tak łakomym kąskiem dla deweloperów jak jeszcze kilkanaście miesięcy temu.Zamiast wysokich budowli apartamentowych wznoszone są ciche skupiska w niższej zabudowie dla stosunkowo niewielkiej ilości mieszkańców - mówi Jarosław Styński, pracujący w firmie deweloperskiej. Nasze mieszkania w miastach: Gdańsk, Warszawa, Piaseczno bardzo często są teraz projektowane w otoczeniu terenów leśnych, wyróżniają się przy tym świetnym skomunikowaniem z centrum miasta. Takie apartamenty czy mieszkania zazwyczaj są (...)

tagi: agencje nieruchomości, deweloperzy, mieszkania

Copyright ©2018. rev. 4.0. [ ]

wrzesień 2016 kwiecień 2016 luty 2016 listopad 2015 lipiec 2015 styczeń 2015 marzec 2014 luty 2014 wrzesień 2013 wrzesień 2012 sierpień 2012